Dovoz aut z Německa

Zašlete poptávku ještě dnes a my vám během 24 hodin nabídneme auto, které odpovídá vašim požadavkům. S výběrem vám rádi poradíme, auto důkladně zkontrolujeme a v případě zájmu zajistíme kompletní dokumentaci, dovoz z Německa a přihlášení.

Choose Car Brand - CarForFriend
Choose Car Model - CarForFriend
Podívejte se na video - CarForFriend

Ours rating - CarForFriend Naše hodnocení na Google

Vyplňte

formulář na stránce

Získáte 3 nabídky

v následujících 24 hodinách

Vyberete si

své vysněné auto

Do 14 dnů

ho máte doma

Nákup auta v Německu

Auta, která se zde prodávají, jsou obvykle ve výborném technickém stavu, pravidelně servisovaná, s doloženým nájezdem kilometrů a celkově trh s ojetými auty v Německu nabízí větší výběr. Proč tomu tak je?

Dovoz aut z Nemecka

Lepší výběr

Jelikož je v Německu vyšší životní úroveň, je zde běžnější koupit si nové auto, za několik let ho prodat jako zánovní a koupit si opět nové. Tím se dostává do prodeje větší množství ojetých aut.

Kvalita silnic

Další zásadní vliv na technický stav ojetých aut má kvalita silnic. Auto, které najezdilo po německých silnicích a dálnicích 250 tisíc kilometrů svým stavem často odpovídá autu s polovičním nájezdem v Čechách.

Dovoz ojetych aut z Nemecka

Dovoz aut Nemecko

Odborný servis

Dobrý technický stav mají i několik let stará auta, protože v Německu k servisu aut přistupují zodpovědně. Vozidla se servisují pravidelně v autorizovaných servisech s použitím originálních náhradních dílů a veškeré opravy se evidují v servisní knížce.

Z tohoto důvodu se v Německu prakticky nesetkáte s oblíbenou praktikou český prodejců jako je svařování a různé slepování několika aut, která byla silně poškozená při dopravní nehodě, do jednoho funkčního. Další velice oblíbená praktika stáčení kilometrů je v Německu trestný čin.

Přestože dovoz auta z Německa a jeho přihlášení vyžaduje čas a nějaké finance navíc, nákup se rozhodně vyplatí. Za stejné peníze získáte v Německu auto v lepším technickém stavu a často také s lepší výbavou než u nás. Neplatí to samozřejmě pro každé auto, které pochází z Německa. Také se zde najdou špatně udržovaná auta, proto vždy před nákupem provádíme důkladnou prohlídku technického stavu. 

Na co si dát pozor

Pokud byste se rozhodli koupit auto z Německa po vlastní ose, dejte si velký pozor od koho kupujete. Jelikož je dobře známo, že auta z Německa se vyplatí, využívají toho různí podvodní prodejci, kteří falšují servisní knížky nebo původ vozidla a stáčejí kilometry během převozu. 

To se vám u nás nestane, nejsme žádný autobazar nebo pochybný prodejce, který levně koupí, auto naleští ho a prodá za dvojnásobek. Podle požadavků najdeme vhodné auto, pak ho důkladně prověříme, zkontrolujeme a nafotíme jeho technický stav. Zajistíme, aby cena odpovídala stavu a až potom se rozhodnete, jestli máte o auto zájem. 

Your dream car - CarForFriend Your dream car - CarForFriend

Objednejte si Vaše auto snů