Dovoz aut z USA

Zašlete poptávku ještě dnes a my vám během 24 hodin nabídneme auto, které odpovídá vašim požadavkům. S výběrem vám rádi poradíme, auto důkladně zkontrolujeme a v případě zájmu zajistíme kompletní dokumentaci, dovoz a přihlášení.

Choose Car Brand - CarForFriend
Choose Car Model - CarForFriend
Podívejte se na video - CarForFriend

Ours rating - CarForFriend Naše hodnocení na Google

Vyplňte

formulář na stránce

Získáte 3 nabídky

v následujících 24 hodinách

Vyberete si

své vysněné auto

Do 14 dnů

ho máte doma

Nákup auta v Americe

Přeskočíme tu část, kdy musíte najít vhodné auto, kontaktovat prodejce a prověřit jeho technický stav. Pokud koupíte auto v Americe, musíte zajistit přepravu do přístavu a následně v kontejneru do Evropy. Potom musíte zařídit transport do České republiky, kde vás čeká homologace, STK, spousta papírování a návštěv příslušných úřadů.

Dovoz aut z USA

Auto v USA sice najdete na inzerátu za velice lákavou cenu, nicméně jeho přeprava a následné přihlášení vás vyjde na zhruba 300 až 350 tisíc korun i více a vyřízení potřebné dokumentace není nic jednoduchého, i když mluvíte plynně anglicky. Pokud s tím nemáte žádné zkušenosti, raději se nepokoušejte auto získat na vlastní pěst. 

Dovoz auta z Ameriky je časově i finančně velice nákladný. Pokud ale chcete americké auto, nemusíte ho vždy kupovat přímo v USA, dobré ameriky se dají sehnat i v Evropě.

Americké auto z Evropy

Další možností je nákup amerického auta, které je registrováno v Evropě, v Německu, Rakousku nebo Polsku. Prodejní cena těchto vozů je v Evropě samozřejmě vyšší, protože někdo už všechny potřebné náležitosti vyřídil a zaplatil.

Výběr je zde pochopitelně mnohem menší, ale nemusíte na auto čekat měsíce a přihlášení není tak komplikované. Bohužel více než polovina aut dovezených z USA má nesrovnalosti v historii původu nebo jsou bouraná a vyžadují velice důkladnou kontrolu před koupí.

Pokud toužíte po Cadillacu, Jeepu, Chevroletu nebo Mustangu, obraťte se na nás. Najdeme vám ho, zkontrolujeme a dovezeme až domů.

Your dream car - CarForFriend Your dream car - CarForFriend

Objednejte si Vaše auto snů