Dovoz aut ze Švédska

Zašlete poptávku ještě dnes a my vám během 24 hodin nabídneme auto, které odpovídá vašim požadavkům. S výběrem vám rádi poradíme, auto důkladně zkontrolujeme a v případě zájmu zajistíme kompletní dokumentaci, dovoz ze Švédska a přihlášení.

Choose Car Brand - CarForFriend
Choose Car Model - CarForFriend
Podívejte se na video - CarForFriend

Ours rating - CarForFriend Naše hodnocení na Google

Vyplňte

formulář na stránce

Získáte 3 nabídky

v následujících 24 hodinách

Vyberete si

své vysněné auto

Do 14 dnů

ho máte doma

Nákup auta ve Švédsku

Pokud máte zájem o auto v dobrém technickém stavu za dobrou cenu, může být pro vás ideální volbou Švédsko. Tato země je známá pro svou vysokou úroveň technologií a ohleduplnost k životnímu prostředí, což se odráží v široké nabídce ojetých vozů s elektrickými a hybridními motory nebo s pohonem na stlačený zemní plyn (CNG). Navíc se jedná o domovskou zemi renomované automobilky Volvo.

Kompletní historie online

Pokud potřebujete získat kompletní informace o historii auta, nemusíte hledat dlouho. Švédsko má velmi detailní databázi registrovaný vozů, která je kompletně online. Stačí zadat registrační značku nebo VIN kód a snadno získáte údaje o výbavě, počtu majitelů, počtu servisních prohlídek, posledním záznamu o najetých kilometrech a dokonce i vývoji průměrné tržní ceny daného typu vozidla. 

Tyto informace jsou k dispozici na portálech jako Transport Styrelsen nebo Car.info.

Samotný nákup auta se pochopitelně neobejde bez fyzické kontroly technického stavu a testovací jízdy. Získáte ale základní přehled a detailnější informace o vozidle, pokud nejsou uvedené v inzerátu. Zajímavostí je, že většinou narazíte na velký počet předchozích majitelů, to je dáno tím, že pokud se auto ve Švédsku prodává přes dealera, je zde zaregistrovaný jako majitel.

Volvo ze Švédska

Pokud jste fanoušky vozidel značky Volvo, není lepšího místa než domovská země této renomované automobilky. Zde máte možnost vybírat z široké škály dostupných vozů za výhodnější ceny.

Vzhledem ke vzdálenosti je dovoz ze Švédska nákladnější, než z jiných sousedních zemí, jako je například Německo. Zde se ale neplatí eurem, ale švédskou korunou, která není vůči české koruně tak silná.

Dovoz ojetych aut z Nemecka

Dovoz aut Nemecko

Kde hledat auta?

Pokud máte zájem o nákup vozu ze Švédska, máte na výběr ze dvou možností. První variantou je, že nám zašlete požadované parametry vozidla a my vám zdarma najdeme vhodnou nabídku. Druhou možností je sledovat inzeráty na největších portálech pro prodej vozidel v Švédsku: bytbil.com, autouncle.se, blocket.se, wayke.se.

Na těchto portálech najdete širokou nabídku vozidel různých značek a cenových kategorií, takže si můžete vybrat ten nejlepší vůz pro své potřeby.

Je nutné myslet na to, že dovoz auta ze Švédska je poměrně složitý a nákladný proces. Přesto, že jsou zde ojetá auta obecně v dobrém technickém stavu, před nákupem je nutné provést důkladnou kontrolu. Zásadní je také získat všechny potřebné dokumenty pro přihlášení vozu v České republice. Pokud si při nákupu nezajistíte vše, může být dodatečné získání těchto dokumentů velmi obtížné a zdlouhavé.

Pokud máte zájem o švédské auto, rádi vám pomůžeme najít vhodné vozidlo, prověříme jeho stav a zajistíme jeho dovoz až k vám domů se všemi potřebnými dokumenty. S námi se nemusíte bát složitého procesu dovozu auta ze zahraničí, o všechny potřebné kroky postaráme za vás.

Your dream car - CarForFriendYour dream car - CarForFriend

Objednejte si Vaše auto snů