Jak fungujeme

Proces nákupu

Zadáte poptávku

Po vyplnění formuláře Vás do 24 hodin kontaktuje náš specialista se 3 nabídkami vozidel.

Komunikace

Nasloucháme a poradíme. Zároveň z dostupných vozidel hledáme to nejlepší.

Prověření vozidla

Vybraná vozidla prověříme a zkontrolujeme, abyste si mohli být jisti, že je vše v pořádku.

Nákup

Vítězné vozidlo zaplatíte buď bankovním převodem či úvěrem (možno zálohu - dle domluvy).

Dovoz a předání

Auto dovezeme do jedné z našich poboček, nebo rovnou k Vám domů se všemi potřebnými dokumenty.

Člen Německé asociace pro automobilový obchod- Bundesverband für freie KFZ-Händler - CarforFriend.cz

Od října 2015 se naše mateřská společnost stala členem německé asociace pro automobilový obchod- Bundesverband für freie KFZ-Händler, což je potvrzení toho, že naše snaha spolehlivě prezentovat řadu ojetých vozidel je úspěšná nejen v Polsku, ale i v Německu. Součástí této organizace je 800 dealerů s pečlivě vybranými, prověřenými osobními automobily. Předpokladem je, že tyto vozidla budou přesně taková, jak je uvedeno v popisech jednotlivých inzerátů a rovněž je zde garance počtu najetých kilometrů a technického stavu! Společnost JCK je jedna z mála českým firem, která je členem této asociace.

Prověřené vozy - CarforFriend.cz

Prověřené vozy

Doporučujeme pouze vozy s dobrou historií, vybavením a garantovanými technickými parametry.

Kompletní dokumentace - CarforFriend.cz

Kompletní dokumentace

Připravíme veškeré dokumenty související s registrací dovezeného automobilu a to včetně STK. Nemusíte se o nic starat.

Znalosti experta - CarforFriend.cz

Znalosti experta

Doporučíme Vám jaké auto koupit a kterým modelům a značkám se raději vyhnout.

Hodnocení zákazníků

Natty Hoekowa

Mezi všemi společnostmi, které jsem požádala o pomoc s dovozem mého vysněného automobilu byla společnost Carforfriend jediná, která byla schopná vyhovět mým požadavkům a následnému zaslání nabídky. Již při prvním kontaktu se zaměstnanci této společnosti se můžete setkat se vstřícností a projeveným odhodláním , z mého pohledu se jednalo o rychlý a efektivní proces a celkově o příjemnou zkušenost. Vše fungovalo podle mých představ, zaměstnanci této společnosti mne vždy informovali o jednotlivých krocích, nemusela jsem se o nic starat. Jen jsem uvedla o jaký typ vozidla mám zájem, po dovozu bylo přihlášeno a nakonec doručeno až do místa mého bydliště. Tímto děkuji Danielovi za veškerou pomoc a profesionální péči s dovozem mého vysněného vozidla a zároveň bych tímto chtěla tuto společnost vřele doporučit. Stojí za to věřit profesionálům, vše bylo smluvně podloženo a rovněž jsem od samého počátku měla jasnou představu o veškerých poplatcích související s dovozem mého vozidla. Doporučuji!

Nadzieja Niklinska

Touto cestou bychom chtěli poděkovat společnosti carforfriend při vyhledání našeho vysněného automobilu, pomoc s ověřením technického stavu u prodejce, dovozem do Polska, následným zajištěním STK a registrací na příslušném úřadě. Rovněž vám děkuji za průběžné informování, za vaši péči, kterou jste mi během celého procesu věnovali, s tímto přístupem se v dnešní době zřídka setkávám a ráda se k vám budu vracet! Služeb společnosti carforfriend doporučujeme využít každému, kdo má zájem o spolehlivý vůz s garancí technického stavu, tomu kdo nemá čas cestovat po vlastní ose do zahraničí a rovněž nedisponuje potřebnými znalostmi v oblasti motorových vozidel a zajištění potřebné dokumentace.

Marcin Duma

V automobilech se zas tolik neorientuji, nemám čas sledovat aktuální situaci na trhu s motorovými vozidly a hlavně jsem si nebyl vůbec jistý, který vůz by byl pro mne nejvýhodnější v rámci mého rozpočtu. Společnost carforfriend pro mne představovala řešení a proto jsem se rozhodl využít jejich služeb!

Mateusz Król

Při řízení svého Fordu bych se mohl ptát sám sebe, zdali jsem udělal dobrou věc, že jsem své finanční prostředky určené ke koupi automobilu svěřil právě společnosti carforfriend, mohlo se stát, že po koupi bych musel vůz odvézt přímo do servisu. Ovšem v případě spolupráce se společností carforfriend můžete tyto problémy jednoduše hodit za hlavu, zaměstanci společnosti jsou zkušení prodejci a odborníci ve svém oboru. Po zjištění mého rozpočtu mi vždy doporučovali vozidla, která byla pro mne nejoptimálnější. Nyní jsem nesmírně spokojený, pořídil jsem vůz, se kterým jsem najel již 4 000 km a mimo běžné opravy jsem s ním neměl doposud žádné problémy. Poděkování patří hlavně panu Jackovi, jednateli této společnosti, jenž mluví plynule německy a jak mi bylo řečeno, tak s německými prodejci má dlouholeté zkušenosti, rovněž před samotnou koupí vůz zkontroloval jejich technik. Tímto bych chtěl poděkovat celému týmu carforfriend a ujišťuji vás, že do budoucna opět využiji vašich služeb.