CFF

O nás

Jsme evropskou společností sídlící v České republice, Německu, Polsku a Španělsku! Vy jako náš zákazník jste vždy v centru naší pozornosti a péče.

Car For Friend

Jsme dynamicky rozvíjející se společností zabývající se dovozy automobilů zejména z evropského trhu s pobočkami v České republice, Německu, Polsku a nově i ve Španělsku. V převážné míře se zabýváme dovozy z Německa, Beneluxu, Švédska, ale i z Itálie, Španělska, Francie a mnoha dalších zemí jako např. z USA, či Kanady. Naším posláním je spokojenost zákazníků, a proto ke každému z vás přistupujeme individuálně, stejně tak jako bychom vůz prodávali našemu blízkému příteli. Nenabízíme auta, které chceme prodat my, ale hledáme vůz, jaký si přejete vy, tudíž vám vždy nasloucháme a snažíme se poradit a doporučit pro vás ten nejvhodnější automobil. Detailně prověřujeme historii jednotlivých vozů - vozidla dovážíme pouze nehavarovaná, pravidelně servisovaná, s nestočenými tachometry a se zajímavým poměrem ceny, výbavy a celkové kvality. Odměnou pro nás mimo zajištění prověřeného a kvalitního dovozu je taktéž poskytnutá reference se spokojeností s našimi službami, což je pro nás důkazem, že práci děláme poctivě a s radostí.

Our certificate - CarForFriend

Značkou naší spolehlivosti a úspěšnosti je i fakt, že od října 2015 je naše mateřská společnost členem německé automobilové asociace pro obchod s automobily - Bundesverband für freie KFZ-Handler zahrnující 800 prodejců, kteří obchodují s pečlivě vybranými a ověřenými vozy. Dovezená vozidla jsou přesně taková, jak je uvedeno v popisech inzerátů a nechybí garance počtu najetých kilometrů i celkového stavu auta. 

Jacek Fijolek

Většinovým vlastníkem společnosti Carforfriend je pan Jacek Fijolek z Polska, jenž vlastní 81 % společnosti. Pan Fijolek je vystudovaným ekonomem a hovoří mimo polštiny dalšími 5 světovými jazyky (němčinou, angličtinou, švédštinou, ruštinou a španělštinou). Velkou část svého profesního života působil ve firmě zabývající se obchodováním se zkapalněným zemním plynem, kde měl po mnoho let na starosti chod firmy v severozápadní části Polska. Během té doby absolvoval mnoho služebních cest do Německa a při té příležitosti ho několikrát oslovili jeho přátelé s prosbou ověření a následného dovozu vozidel z této země. Tím se zrodila myšlenka založení společnosti související s dovozy vozidel.

V roce 2015 vznikla společnost v Polsku a nedlouho poté následovala pobočka v Německu, kde po velkých úspěších padlo rozhodnutí rozšířit podnikatelské aktivity také v rámci České republiky. Místní pobočka je dynamicky se rozvíjející a působí na českém trhu od roku 2019. Měsíčně zajišťujeme do ČR dovoz desítek vozidel. V červnu 2022 byla rovněž otevřena pobočka ve slunném Španělsku.

Your dream car - CarForFriend Your dream car - CarForFriend

Nezávazná nabídka
ZDARMA