CFF

O nás

Jsme evropskou společností sídlící v České republice, Německu, Polsku a Španělsku! Vy jako náš zákazník jste vždy v centru naší pozornosti a péče.

Najdeme vám auto na míru

Po vyplnění poptávkového formuláře vás do 24 hodin kontaktuje náš specialista se 3 nabídkami vozidel, které odpovídají zvoleným parametrům.

Zároveň z dostupných vozidel hledáme to nejlepší. Doporučíme vám jaké auto koupit a kterým modelům a značkám se raději vyhnout.

Zařídíme technickou kontrolu

Vybraná vozidla prověříme a zkontrolujeme, abyste si mohli být jisti, že je vše v pořádku. Doporučujeme pouze vozy s dobrou historií, vybavením a garantovanými technickými parametry.

Our locations - CarForFriend

Zajistíme transport ze zahraničí

Auto dovezeme do jedné z našich poboček, nebo rovnou k vám domů.

Zároveň připravíme veškeré dokumenty související s registrací dovezeného automobilu a to včetně STK. Nemusíte se o nic starat.

Našim cílem je spokojený zákazník

Minulý rok se nám podařilo prodat stovky osobních automobilů a naše společnost neustále roste. Na automobilovém trhu se pohybujeme léta, spolupracujeme s řadou autobazarů a rovněž máme přístup na aukci ojetých vozů. Na prvním místě je pro nás vaše spokojenost.

Our certificate - CarForFriend

Od října 2015 je naše mateřská společnost členem Německé automobilové asociace pro automobilový obchod - Bundesverband fur freie KFZ-Handler, což potvrzuje, že naše snaha o představení řady použitých automobilů, je úspěšná také v Německu. Organizace zahrnuje 800 dealerů, kteří obchodují s pečlivě vybranými a osvědčenými auty. Jde o to, že tato vozidla budou taková, jaká je uvedena v popisech inzerátů. Nechybí ani garance počtu najetých kilometrů a stavu vozu!

Your dream car - CarForFriend Your dream car - CarForFriend

Objednejte si vaše auto snů