Ojetá auta dovezená v říjnu 2021

  • 27.06.2022
  • 7 min čtení

Ford Mondeo – ojetý vůz ve velice dobrém stavu

Jak jsme slíbili, začínáme prezentací značky Ford na příkladu legendárního Fordu Mondeo.

Rok výroby: 2009.

Obsah motoru: 1 999 ccm.

Výkon: 145 koní.

Ojeté auto je ve velmi dobrém technickém stavu a co je také důležité, daný model je koupený za velmi výhodnou cenu pro našeho klienta žijícího v ČR. To ale nejsou všechny výhody Fordu Mondeo, který je pro nás symbolem pohodlí a pragmatismu. Auto má také zajímavý design a rozumné provozní náklady.

 

Seat Leon – ojetina ze Španělska, do které se zamilujete na první pohled

"Jmenuji se Leon. Seat Leon." - Takto se nám tento exemplář představil, když jsme se dostavili na kontrolu stavu vozidla. Ověření samozřejmě proběhlo úspěšně a Leon putoval k našemu zákazníkovi. Prezentovaný model je ročník 2017, objem motoru: 1800 ccm, výkon: 180 koní. Při jízdě velmi ochotně dává najevo svůj jižanský temperament. Navíc ta červená barva... Jak se nezamilovat?

 

Ojetá Toyota RAV4 od CFF – vaše nejlepší volba

Další zemí, kterou jsme navštívili, abychom našli nejlepší auto pro našeho zákazníka, bylo Japonsko, kde na nás čekala Toyota RAV4. Tento model z roku 2012 o výkonu 158 koní o objemu motoru 2 000 ccm má univerzální bílou barvu, velmi dobrou výbavu a pověstnou spolehlivost. Proto jsou ojeté vozy Toyota vždy velmi dobrou volbou. Ale pozor: ojeté vozy Toyota od CFF jsou NEJLEPŠÍ volbou.

 

Jeep Grand Cherokee - neuvěřitelná síla a spolehlivost pod jednou kapotou

Je nám velkým potěšením představit vám skutečnou bestii, kterou je Jeep Grand Cherokee 2006. Vůz má 320 koní v motoru o objemu 5 7000 ccm a musíme uznat, že dělá to velký dojem. A pak je tu pocit skutečné V8... Při pomyšlení na řízení toho monstra jsme měli mráz po zádech. Tento vůz je samozřejmě velmi dobře vybaven a jeho technické prvky jsou perfektně udržované.

 

Čas na shrnutí a překvapení

To je téměř konec toho, co jsme pro vás připravili. Samozřejmě pamatujeme na slíbené překvapení, kterým je stavební stroj, objednaný naším zákazníkem přímo ze Švýcarska. Proto níže přikládáme pár fotek! Byl import tohoto žlutého monstra výzvou? Samozřejmě! Ale máme rádi výzvy. Pokud tedy hledáte spolehlivé a prověřené auto, napište nám a vyzvěte nás! Najdeme, vykoupíme a dovezeme pro vás jakýkoli vůz.

CFF

Sháníte nové auto? Napište nám!

Najít auto

Doporučené články

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek