Ojeté auto ze zahraničí

Zašlete poptávku ještě dnes a my vám během 24 hodin nabídneme auto, které odpovídá vašim požadavkům. S výběrem vám rádi poradíme, auto důkladně zkontrolujeme a v případě zájmu zajistíme kompletní dokumentaci, dovoz ze zahraničí a přihlášení.

Choose Car Brand - CarForFriend
Choose Car Model - CarForFriend
Podívejte se na video - CarForFriend

Ours rating - CarForFriend Naše hodnocení na Google

Vyplňte

formulář na stránce

Získáte 3 nabídky

v následujících 24 hodinách

Vyberete si

své vysněné auto

Do 14 dnů

ho máte doma

Nákup auta v zahraničí

Není to samozřejmě jako nakupovat zboží v obchodě. Musíte se vydat do cizí země, domluvit se s prodejcem, auto prověřit, zajistit převoz do ČR, absolvovat prohlídku na STK a vyřídit přihlášení. To není snadné a zabere to hodně času. Pokud chcete spolehlivé ojeté auto, rádi se o vše postaráme. Najdeme a přivezeme vůz podle vašich požadavků až k Vám domů s kompletní dokumentací.

Ojete zahranicni auto

Vyplatí se auto ze zahraničí?

Ať chcete SUV, rodinné auto nebo něco sportovnějšího, jistě chcete za své peníze dostat kvalitní vůz, který vydrží. Nabídka ojetých aut v zahraničí je mnohem větší než u nás a obvykle jsou v lepším stavu. Nejoblíbenější zemí pro nákup ojetých aut je Německo. Najdete zde velkou nabídku kvalitních vozů za dobrou cenu. 

Hlavním důvodem, proč koupit auto v zahraničí, je technický stav a výbava. V zahraničí jsou auta standardně lépe vybavená a dobře udržovaná. Žádné stočené tachometry, svařování po nehodě a vzhledem k vyšší kvalitě silnic jsou ojetá auta méně opotřebovaná. Přesto, že dovoz a přihlášení vyžaduje nějaké náklady navíc, rozhodně se to vyplatí. 

Kolik stojí dovoz auta ze zahraničí?

Cena dovozu auta závisí na mnoha parametrech. Nejpodstatnějším je, v jaké zemi se auto kupuje. To má zásadní vliv na cenu přepravy, poplatky jako daně nebo clo a poplatky související se změnou vlastnictví auta. V každé zemi jsou podmínky a výše poplatků různé. Podle vzdálenosti se potom mění cena za převoz do ČR. Nejvíce se tedy vyplatí nákup ojetého auta z Německa, Rakouska nebo Polska.

Celý proces nákupu ojetého auta v zahraničí je časově náročný, vyžaduje odborné zkušenosti, dobrou znalost cizích jazyků a velkou dávku trpělivosti. Pokud chcete spolehlivé a prověřené auto ze zahraničí, vyplňte poptávkový formulář a mi se o vše postaráme.

Your dream car - CarForFriend Your dream car - CarForFriend

Objednejte si Vaše auto snů