Srpen na CFF – ojeté vozy, které byste nečekali!

  • 27.06.2022
  • 6 min čtení

Volkswagen Arteon. Limuzína, která vypadá skvělé

Líbí se Vám Volkswagen Arteon? Samozřejmě! Nám také, proto jsme tento exemplář ve Svídnici s velkým potěšením přivítali. Elegantní linie karoserie, povedený interiér a skvělé technické vlastnosti. To jsou prvky, díky kterým naši západní sousedé dominují evropskému automobilovému trhu. Náš příklad byl vyroben v roce 2018 s motorem 2.0 TSI o výkonu 190 koní. Plus velmi dobrá výbava a téměř perfektní technický stav. Takové ojeté vozy jde bez problémů prodat...  

 

Volvo V40 – auto, které je symbolem bezpečnosti ojetých vozů 

S čím si spojujete značku Volvo? Pokud jste z před internetové éry, pravděpodobně odpovíte, že s losem a s auty pro milovníky hranatých aut. Dnes je ale Volvo úplně jiné auto. Aerodynamická karoserie, moderní řešení, žádný los na kapotě, a hlavně Volvo je teď synonymum pro bezpečnost. Navíc auto má velmi dobrou ovladatelnost a komfortní sedačky. Tohle všechno je Volvo V40, auto používané posledních 9 let. Prezentovaný model je vybaven motorem o výkonu 150 koní o objemu 2 000 ccm. A to vše na přání našeho klienta. 

  

BMW X3 – tato značka bude vždy na našem seznamu ojetých vozů 

Vyhledáváme pro vás nejvíce vozů tohoto výrobce? Pravděpodobně. Je špatné, že jste si vybral BMW? Samozřejmě že ne. Dělají skvělá auta. Tentokrát jsme dovezli BMW X3 s výkonem 260 koní generovaným z 3 litrového motoru. Auto bylo vyrobeno v roce 2020 a přitom bylo málo používané. Mrkněte na foto BMW X3 v galerii. 

 

Volkswagen Corrado G60 – náš dětský sen 

To je auto, o kterém jsme snili (informace potvrzené zaměstnanci CFF). Ten nadčasový vzhled a ta agresivita... prostě nádhera! Vyrobeno v roce 1989 a při interakci s ním máte pocit, že máte celý život před sebou. Takový dezert na závěr od CFF... Užijte si to! 

 

Evropané kupují ojetá auta od CFF 

Moc Vám děkujeme, že jste tady. Pokud jste naše stránky objevili poprvé, měli byste vědět, že to, co jsme popsali výše, je jen malá část toho, co jsme pro naše zákazníky nakoupili. Pro zákazníky z celé Evropy! A samozřejmě se uvidíme u budoucích příspěvků! Hledáte auto... Pak se můžeme jen zeptat: jaké auto hledáte? 

CFF

Sháníte nové auto? Napište nám!

Najít auto

Doporučené články

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek