Dovoz aut z Polska

Zašlete poptávku ještě dnes a my vám během 24 hodin nabídneme auto, které odpovídá vašim požadavkům. S výběrem vám rádi poradíme, auto důkladně zkontrolujeme a v případě zájmu zajistíme kompletní dokumentaci, dovoz z Polska a přihlášení.

Choose Car Brand - CarForFriend
Choose Car Model - CarForFriend
Podívejte se na video - CarForFriend

Ours rating - CarForFriend Naše hodnocení na Google

Vyplňte

formulář na stránce

Získáte 3 nabídky

v následujících 24 hodinách

Vyberete si

své vysněné auto

Do 14 dnů

ho máte doma

Ojeté auto z Polska

Výhodou dovozu auta z Polska je hlavně nižší prodejní cena díky výhodnému kurzu české koruny. Bohužel jsou ale často bouraná nebo s upraveným počtem kilometrů. Při nákupu ojetého auta z Polska musíme být maximálně obezřetní a vše důkladně prověřit.

Pozor na nepoctivé prodejce

Poláci velice často dováží auta z jiných zemí. Přestože je zde povinné po dovozu ze zahraničí auto přihlásit a zaplatit daň, spousta vozidel stojí na parkovištích bez dokladů. Nepoctiví prodejci pak připraví smlouvu na předchozího majitele a vyhýbají se tím placení daní. Častá je také manipulace s tachometrem a původem vozidla. Není ani neobvyklé setkat se s prodejem kradeného vozu nebo s uvaleným zástavním právem.

Dovoz aut z Polska

Dovoz auta z Polska s Carforfriend

Nákup ojetin v Polsku raději nechte na nás. Víme, jak ověřit historii vozidla a odborně zkontrolujeme technický stav. Pokud chcete výhodně koupit ojeté auto v Polsku a nechcete naletět nepoctivému prodejci, vyplňte poptávkový formulář a my Vám najdeme vhodné auto, důkladně ho prověříme, zajistíme převozní náležitosti, dovezeme ho do ČR a provedeme přihlášení. 

Your dream car - CarForFriend Your dream car - CarForFriend

Objednejte si Vaše auto snů