Auta v CFF nemají prázdniny – naše perly na červenec 2021

  • 21.06.2022
  • 6 min čtení

Je druhá polovina října a venku je docela zima. Pravděpodobně jste měli prázdniny už dávno a chtěli byste se ohlédnout a osvěžit si vzpomínky na léto, hm? 

Dnes vás vezmeme na prázdninovou cestu do doby, kdy okolní teplota roztála i ty největší milovníky léta. Ano, dnes navštívíme červenec 2021 a podíváme se na řadu ojetých vozů od Car For Friend. Začneme něčím elektrickým, potom sklopíme střechu a pojedeme roadsterem snů, než nakonec přejdeme na německou limuzínu vyrobenou v Mnichově. A jako dezert máme něco velkého ... Užijte si to! 

 

Elektrická ojetá auta? Samozřejmě!  

Ekologie nebo pokračující růst cen pohonných hmot? Co je podle vás pro nové majitele elektromobilů přesvědčivější? Podle našeho názoru rozhoduje pohodlí a ovladatelnost. Na konci je zmíněna pouze ekologie.

Pokud jde o pohodlí a potěšení z jízdy, máme pro vás BMW I3 94 Ah. Model roku 2018 s potvrzeným počtem najetých kilometrů přesahujícím 36 tisíc km. Model, který jsme připravili pro našeho zákazníka, je 170 km verze vybavená baterií 33 kWh. Ale technické parametry nejsou všechno. 

Zaprvé, interiér tohoto ojetého auta je úhledný až do té míry, že jsme měli dojem, že sedíme v novém vozu. 

Zadruhé, řízení elektromobilu je velká zábava. Pokud patříte k těm, kdo ještě nikdy neřídil elektrické auto – zkuste. Stojí to za to! 

 

Auto bez střechy od japonských inženýrů 

Tentokrát se o vítr ve vašich vlasech postarali inženýři z Japonska, které v roce 2003 projektovali Hondu S-2000 s objemem motoru 1997 ccm. Oblíbeným nápojem Hondy je benzín. Najeto má 85 000 kilometrů. Sedadla – jen pro dva lidi. Ale počet lidí, které se zastavuji a obdivuji daný model, je neomezený. Podívejte se i vy. 

 

Ojeté auto v bezvadném stavu 

I když velmi dobře víme, jak předchozí model vám dokáže zamotat hlavu, i přesto chceme vám ukázat BMW 630i Gran Turismo plný skvělých výhod. Je to verze 2019 s necelými 30 000 kilometry na tachometru a benzinovým motorem (258 km) o objemu 1998 ccm. Velmi dobře udržované auto (viz poslední tři fotky v galerii), se kterým se nám příliš nechtělo rozloučit. 

 

A jako dezert… 

A jako slibovaný velký dezert máme Volkswagen Amarok Aventura 4 × 4 2020, vybavený automatickou převodovkou. Srdcem této příšery je motor o objemu 2 967 ccm s výkonem 258 koní. Velká věc obrazně a doslova... Pojďme si vychutnat dezert! 

 

Jaké ojeté auto potřebujete? 

Zde uvedené modely jsou jen malým výběrem toho, co jsme našli, otestovali a koupili pro naše zákazníky. Na internetu není dost místa, abychom je mohli všechny ukázat. Doufáme, že jste si naši společnou cestu užili. Nyní se loučíme, ale brzy představíme to, co jsme připravili v srpnu 2021. 

Děkuji za pozornost a pokud uvažujete o koupi ojetého auta, pamatujte, že se můžete spolehnout na své přátele. Stačí nám zavolat nebo napsat.

CFF

Sháníte nové auto? Napište nám!

Najít auto

Doporučené články

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek