Dovoz auta ze zahraničí s Carforfriend

  • 12.05.2023
  • 5 min čtení

Dovézt si auto ze zahraničí je stále populárnější. Důvodem je větší výběr, lepší technický stav a často i nižší cena. Pokud chcete auto ze zahraničí, máte dvě možnosti. Zajet si pro něj osobně a zařídit vše potřebné po vlastní ose nebo využít služby Carforfriend. Pravidelně dovážíme desítky prověřených vozidel z celé Evropy a máme tak bohaté zkušenosti a kontakty na správných místech. Jak vám můžeme ušetřit čas i peníze, se dozvíte níže.

Neomezený výběr

Pokud si pro auto chcete dojet sami, pravděpodobně budete hledat pouze v sousedních státech a co nejblíže k místu bydliště. Tím se vám výrazně zmenší nabídka vozů. Pro nás žádná omezení neplatí, dovážíme auta ze všech evropských zemí a pokud ani to nestačí, zajistíme dovoz téměř odkudkoli. Můžeme vám tak nabídnout auta za výhodnější cenu, s lepší výbavou nebo dokonce taková, která nejsou v České republice dostupná.

Úspora času

Hledání vhodného typu auta, cesta do místa prodeje, komunikace s prodejcem, prověření stavu a papírování spojené s nákupem a přihlášením. To vše musíte podstoupit, pokud si chcete koupit auto. Využitím služeb Carforfriend se můžete vyhnout stresu spojenému s cestováním a všemi nezbytnými formalitami. Tím získáte více času pro sebe a své aktivity.

Dovoz aut ze zahranici

Zkušenosti a odbornost

Máme dlouholeté zkušenosti v oblasti dovozu aut a k dispozici tým odborníků, kteří znají nejen místní trhy, ale také se specializují na výběr a prověřování kvality ojetých vozidel. Díky tomu se můžete spolehnout na to, že auto, které vám dovezeme, bude spolehlivé.

Bezpečnost a pohodlí

Vyhnete se riziku, které přináší cesta do zahraničí a obchodování v cizím jazyce. Pravidla silničního provozu mohou být odlišné od těch, na které jste zvyklí a můžete se setkat s různými problémy, jako je jazyková bariéra, neochota prodejce a místních úřadů komunikovat s cizincem a mnoho dalších. Carforfriend zajistí bezpečný a spolehlivý nákup auta a doveze vám ho až domů se všemi potřebnými dokumenty a platnou STK.

Úspora peněz

Přestože dovoz a naše služby pochopitelně něco stojí, můžeme vám při nákupu auta ušetřit nemalé peníze. Umíme najít výhodnou nabídku, dokážeme s prodejcem vyjednávat o ceně a přesně víme, jak levně a spolehlivě dovézt a přihlásit auto ze zahraničí. Pokud řešíte nákup sami, můžete narazit na komplikace, které vás budou stát peníze navíc. Přečtěte si, jak jsme například ušetřili 90.000 Kč na Mazdě 2.

Využitím našich služeb se můžete vyhnout řadě problémů, které by vás mohly potkat při cestě do zahraničí za nákupem nového auta. Můžete se spolehnout na odborné poradenství při výběru a postaráme se o celý proces nákupu i vyřizování potřebné dokumentace. Navíc, díky Carforfriend můžete získat širší nabídku vozidel a výhodnější cenu, což vám umožní najít ideální vůz pro vaše potřeby. Vyplňte nezávaznou poptávku a uvidíte sami.

CFF

Sháníte nové auto? Napište nám!

Najít auto

Doporučené články

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek