Jak ušetřit 25% nákupem auta ze zahraničí

  • 22.03.2023
  • 4 min čtení

Vysoká inflace způsobuje všeobecné zvyšování cen, to má ale také vliv na poptávku po autech a ceny ojetých vozů naopak pomalu klesají. Jestli pokukujete po novém autě a máte na něj našetřeno, právě teď je ideální doba pro nákup. Nejen, že nebudete přicházet o hodnotu svých peněz kvůli inflaci, ale můžete také využít sílu české koruny a ušetřit až 25 % díky nákupu auta v zahraničí.

Kde je to nejvýhodnější?

Aktuálně se nejvíce vyplatí nakupovat v Polsku. Kurz zlotých se propadl na historické minimum a dovoz není tak nákladný, jelikož Polsko je prakticky za humny. Blízko to máme i do Německa nebo Rakouska, tam ale platíte Eurem, které je silnější a ceny jsou v přepočtu vyšší. Této příležitosti už využilo mnoho našich zákazníků a ušetřili tak desítky tisíc. Naposledy jsme dovezli například Mazdu 2 v plné výbavě za 225.000 Kč, přičemž její cena na českém trhu se pohybuje kolem 315.000 Kč. Je otázkou času, kdy se změní stabilita české koruny nebo zlotý začne opět nabírat na síle, proto byste neměli dlouho váhat.

Pozor na nepoctivé prodejce

Polsko nabízí skvělá auta za výhodné ceny, nákup je ale také rizikovější. Musíte před nákupem auto důkladně zkontrolovat po technické stránce a prověřit jeho historii. Řada polských prodejců jsou totiž mistři kamufláže poškozených nebo dokonce kradených vozidel. Na nás si ale nepřijdou, přesně víme, na co se zaměřit a máme mnohaleté zkušenosti. Pokud si nejste jistí, napište nám a my se o vše postaráme.

Carforfriend auto z Polska

Jak nakoupit výhodně s CFF?

Nákup auta s námi je nejen výhodný, ale také extrémně jednoduchý. Pouze nám zašlete svoje požadavky a my vám najdeme auto na míru. Stačí vyplnit poptávku na webových stránkách a my vám zašleme 3 nabídky vhodných aut do 24h. Poptávka vás k ničemu nezavazuje a je zdarma.

Pokud si nějaké auto vyberete, prověříme jeho technický stav a zaručíme, že není kradené nebo jinak závadné. Věříme, že čas je pro všechny velice důležitý, a proto všechno papírování spojené s koupí a dovozem vyřídíme za vás. Když budete chtít, auto vám dovezeme až domů a vy si tak pouze převezmete klíče od svého nového vozu, o nic jiného se nestaráte.

CFF

Sháníte nové auto? Napište nám!

Najít auto

Doporučené články

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek