Září na CFF: auta pro každodenní použití nebo vaše vysněná auta. Přivezeme Vám cokoliv!

  • 27.06.2022
  • 7 min čtení

"Miata" - ojetý vůz nebo již legenda?

Ano, mluvíme o krásné Mazdě MX-5 z roku 2010 a musíme uznat, že je to jedno z těch aut, o kterých jsme nikdy nepřestali snít. Nadčasový design, ohromná radost z jízdy a žádná střecha. Co víc si od auta přát? Vůz, který jsme dovezli, byla verze o objemu motoru 1999 ccm o výkonu 160 koní. Nejste si jisti, jestli si pamatujete, jak jsme psali o Hondě S2000 v červenci? Mazda je podle nás umístěna ještě výše. Gratulujeme novému majiteli ke skvělé volbě (tohle auto je opravdu v dobrém stavu). 

  

Karavan – k pronájmu nebo pro každodenní použití?  

Tuto otázku jsme novému majiteli nepoložili, což je škoda. Zajímalo by Vás, jaká by byla jeho odpověď? I když si myslíte, že je to samozřejmé, nezapomeňte, že jsme uzavřeli obchod s tím, kdo si v září koupil karavan. Je zřejmé, že jde o velmi promyšlenou investici, hlavně v současné pandemické době, kdy trh s obytnými vozy zaznamenává prudký růst. Pro našeho klienta jsme vyhledali a dovezli model Pilote 2019o výkonu 130 kW a objemu 2300 ccm. Stav: velmi dobrý! Můžete v něm bydlet. Nyní Vás zveme na oslavu, koukněte do naší galerie níže a kochejte se.  

  

Subaru WRX z USA – výhodný nákup! 

Máme příklad, který dokazuje naši kompetenci v prodeji vozů z USA. Tentokrát padla volba našeho zákazníka na Subaru WRX s výkonem 276 koní a motorem o objemu 2 000 cm3. Auto, jak můžete vidět na fotkách v galerii, vyžaduje karosérii a lakování, ale jeho stav a cena svědčí o tom, že je to výhodný nákup. Jsme rádi, že jsme se zúčastnili celého procesu nákupu auta. Jak vidíte, není se čeho bát i když kupujete poškozené auto, pokud se můžete spolehnout na své přátele (ano, máme na mysli CFF)!

  

Ojetý vůz, který byste od nás neočekávali 

Na závěr našeho článku pro Vás máme auto stvořené výhradně pro těžkou práci. Auto, které většina lidí neocení a při jízdě městskými ulicemi si ho ani nevšimne. Auto, které používají podnikatelé po celé Evropě k doručování balíků, potravin nebo dílů pro naše vozy. Řeč je o Volkswagenu Caddy. Prezentovaný vůz je kopie auta z roku 2017 s motorem o objemu 2000 ccm výkonu a 102 koní. Dá se říct, že to auto nevypadá krásně. Na semaforech se s ním jistě nikdo nefotí. Ale nikdy Vás nezklame a vždy vyhoví příležitosti. Proto je uvedeno v našem článku! 

  

Ojeté vozy se zárukou od CFF 

Jako vždy je zde malý výběr toho, co jsme pro naše zákazníky v září dovezli. Jak vidíte, známe všechna auta a vyhledáme pro Vás cokoli! (včetně motocyklů). Děkujeme, že jste si přečetli náš článek. Pokud máte nějaké dotazy, napište nám,rádi odpovíme!

CFF

Sháníte nové auto? Napište nám!

Najít auto

Doporučené články

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek

Přečíst článek - carforfriend

Přečíst článek